in

איך לעשות כסף: המדריך המלא איך לעשות כסף!

איך לעשות כסף המדריך המלא

איך לעשות כסף! המדריך המלא 

איך לעשות כסף, זאת ללא ספק אחת השאלות העיקריות שמעסיקה את רוב האנשים רוב שעות היום.
אז נכון, כסף זה לא הכל בחיים, אבל כסף ללא ספק יעזור לנו לחיות חיים טובים ונוחים יותר ואם נלמד איך לעשות כסף זה יפתור לנו הרבה מאוד בעיות בחיים ויחסוך לנו הרבה מאוד כאבי ראש.

אז אם הגעתם לכאן סימן שאתם רוצים ללמוד איך לעשות כסף.אז בלי יותר מדי הקדמות ובלבולי שכל קבלו את המדריך המלא : איך לעשות כסף!

איך לעשות כסף 2020

פעם, שמישהו היה מחפש איך לעשות כסף, הוא היה צריך לחפש עבודה אחרת עם שכר יותר גבוהה על מנת להחליף את מקום העבודה שלו. או לחלופין לחפש עבודה פיזית נוספת, ולרוב אלו היו "חלטורות"  כגון: חלוקת עיתונים בשעות הקטנות של הלילה , ניקוי חדר מדרגות, שטיפת כלים, שיפוצים , התקנות , דוגווקינג, בייביסיטר וכו'…

החדשות הטובות הן שבעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים ישנם הרבה יותר הזדמנויות לעשות כסף באינטרנט בצורה קלה ופשוטה בלי לעזוב את מקום העבודה הנוכחי שלכם ואפילו ללא הצורך לצאת מהבית!

במדריך הזה אנחנו נסקור שיטות שמלמדות איך לעשות כסף מהבית ואיך לעשות כסף באינטרנט.

רק תחשבו על זה, הכל היום לאט לאט עובר לאינטרנט.
איפה אתם עושים קניות של מזון ומצרכים לבית? באינטרנט!
איפה אתם קונים בגדים ונעלים לכם ולילדים? באינטרנט!
איפה אתם מזמינים כרטיסים להופעות? באינטרנט!
איפה אתם מזמינים נופש בארץ או בחו"ל? באינטרנט!
איפה אתם נפגשים עם חברים ובני משפחה? באינטרנט!
איפה אתם מחפשים בן או בת זוג? באינטרנט!

אפילו הלימודים עברו לאינטרנט וניתן ללמוד היום בקלות אל-תואר במנהל עסקים או אל תואר בנדל"ן ושיווק באינטרנט וקורסים שונים שמלמדים איך לעשות כסף בצורה דיגיטלית בלי לצאת מהבית.

הכל היום עובר לאינטרנט, הכל נגיש וקל והכל נמצא במרחק של לחיצת כפתור.
נמאס לנו מהתור לקופה בסופר, מחיפוש החניה בקניון ומי פגש לאחרונה סוכן נסיעות?!
הכל הופך להיות דיגיטלי אם נרצה ואם לא נרצה ואנו צריכים לקבל את זה יחד עם היתרונות והחסרונות שבדבר.

מצד אחד הכל נהיה קל ונוח, מצד שני הרבה מקומות עבודה הפכו להיות מיותרים לחלוטין ועסקים פיזיים נסגרים אחד אחרי השני כמו קוביות דומינו, אבל יחד עם זאת, המעבר לדיגיטל מאפשר לכל אחד להקים עסק אינטרנטי וללמוד איך לעשות כסף באינטרנט.

תחשבו רגע מהם שלושת העסקים הכי רווחיים בעולם, לא צריך להיות גאון בשביל להבין שזה גוגל פייסבוק ואמזון ומה שמשותף לכולם זה שכולם חברות שמנהלות עסק אינטרנטי.
אם פעם מי שידע איך לעשות כסף באינטרנט זה רק חנונים עם משקפיים, אז היום כל אחד יכול ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט.


לא צריך ידע קודם ולא צריך ניסיון כלשהוא, כל מה שאתם צריכים זה לדעת איך להדליק את המחשב ולגלוש באינטרנט ובפייסבוק ואתם צריכים מחשב וחיבור לאינטרנט כמובן.

אז בואו נצא לדרך, המדריך המלא : איך לעשות כסף 2020!

למי זה מתאים ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט?

מה שיפה בלעשות כסף באינטרנט זה שכל אחד יכול וזה מתאים לכל אחד:
– נשים אחרי לידה שמחפשות איך לעשות כסף בחופשת לידה
– חיילים שמחפשים איך לעשות כסף במהלך השירות הצבאי
– שכירים שמחפשים איך לעשות כסף כהכנסה נוספת
– סטודנטים שמחפשים איך לעשות כסף בשביל לממן את התואר
– חיילים משוחררים שמחפשים איך לעשות כסף בשביל לממן את הטיול אחרי הצבא
– תלמידי תיכון שמחפשים איך לעשות כסף לפני הצבא
– פנסיונרים שמחפשים איך לעשות כסף בפנסיה
– מי שמחפש איך לעשות כסף ולבנות קריירה בעולם הדיגיטל
– מי שמחפש איך לעשות עוד כסף בזמן הפנוי שלו
– מי שמחפש איך לעשות כסף מהבית
– תלמידי ישיבה שמחפשים איך להרוויח כסף בלי לצאת לעבוד
– בעלי מוגבלויות שמחפשים איך לעשות כסף מהבית
– אנשים ללא השכלה שמתקשים למצא עבודה קבוע ומחפשים איך לעשות כסף
– שכירים שעובדים במקום עבודה מסודר ומחפשים איך לעשות כסף נוסף

כמו שאתם רואים, ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט זה משהו שכמעט כולם צריכים וזה מתאים כמעט לכולם. 

איך לעשות כסף באינטרנט

נתחיל עם גילוי נאות, מי חושב שנדבר בו על איך לעשות כסף קל או על כפתורי כסף או איך להרוויח 2,000 שקל ביום בעבודה של 5 דקות , אז צר לי לאכזב אתכם, אבל דברים כאלה יש רק באגדות.
אפשר לעשות כסף באינטרנט, אבל זה לא אומר שאפשר לעשות כסף קל.

זה אמנם נוח כי אפשר לעבוד מהבית וכמעט ללא הוצאות, כך שהרווח שלכם הוא נקי, אבל אין ספק שצריך להיות יצירתיים, לחשוב מחוץ לקופסא, לרצות ללמוד דברים חדשים, והכי הכי חשוב זה להתמיד ולהיות עקביים.

זה אולי נשמע מסובך ומסתורי וחלקים אפילו סקפטים ולא מאמינים שאפשר ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט, אבל ישנם אלפי אנשים מכל העולם שלמדו איך לעשות כסף באינטרנט ומרוויחים כל חודש הכנסה נוספת מהבית בסכומים של אלפי שקלים ועשרות אלפי שקלים, ויש גם כאלה שהפכו את זה למקור ההכנסה העיקרי שלהם והם מרוויחים סכומים מטורפים כל חודש מהבית.
המשותף לכולם, זה שהם השקיעו ולמדו איך לעשות כסף ויישמו את הדברים ולכן הם גם מצליחים לעשות כסף מהאינטרנט.

ישנן שיטות רבות איך לעשות כסף באינטרנט, אבל במדריך הזה אנחנו נסקור כמה שיטות מנוסות ובדוקות איך לעשות כסף באינטרנט ואם תתמידו, תהיו עיקבים ותיישמו, תוכלו ללמוד באמצעות השיטות האלה איך לעשות כסף בצורה פאסיבית כל חודש.

השיטות שנסקור במדריך שלנו הם:

דרופשיפינג

שיווק שותפים

בניית אתרים

קידום אתרים

מסחר בנדל"ן דיגיטלי

אז תהדקו חגורות ובואו נעבור עכשיו בקצרה על כל השיטות – איך לעשות כסף!

איך לעשות כסף – שיטה מספר 1 : דרופשיפינג

מה זה דרופשיפינג?

דרופשיפינג זאת אחת השיטות אולי המומלצות ביותר איך לעשות כסף, מודל הדרופשינג עובד בצורה כזאת שאתם בעצם מקימים אתר דרופשיפינג, באתר אתם משווקים מוצרים למכירה.
גולשים נכנסים לאתר דרופשיפינג שלכם, מבצעים הזמנות ומשלמים לכם כסף דרך האתר דרופשיפינג שלכם.

את המוצרים עצמם אתם לא מחזיקים אצלכם, אתם לא צריכים לקנות סחורה ואתם לא צריכים לנהל מלאי או לשכור מחסן או משרד או שום דבר אחר.
אתם פשוט עובדים עם ספקים, מעבירים להם את ההזמנות והם עושים את כל העבודה השחורה עבורכם, מנהלים מלאי, אורזים את המוצר ושולחים ישירות ללקוח.

היתרון בדרופשיפינג זה שאתם יכולים למכור כל מוצר, לכל אחד בכל העולם, מה שהופך את פוטנציאל הרווח שלכם לכמעט בלתי מוגבל.

אם בעבר אנשים היו עוסקים במסחר אלקטרוני ומחזיקים סחורה פיזית בבית או במחסן והולכים לדואר, היום כמעט כל עולם המסחר האלקטרוני עובר לדרופשיפינג כי זה פשוט יותר משתלם עבור כולם.

רק בשביל להבין, הגולש שהוא לקוח הקצה לא יודע בכלל שאתם עוסקים בדרופשיפינג, הוא נכנס לאתר דרופשיפינג שלכם, מבצע הזמנה והוא לא חושב אפילו ולא יודע שאתם מנהלים את הכל מהלפטופ שלכם בבית, וזה מה שיפה.

לאחרונה, גם מודל הדרופשיפינג עבר שדרוג רציני והפך לתחום עוד יותר משתלם ורווחי, אם פעם היה צורך לחפש ספקים ולהעביר להם את פרטי ההזמנות היום השיטה הטובה ביותר היא דרופשיפינג מעליאקספרס

אם פעם היה צורך להעביר את כל פרטי ההזמנות לספקים בצורה ידנית אז היום הכול עובר לשיטה של דרופשיפינג אוטומטי.

אם פעם על מנת לעדכן מוצרים באתר, היה צורך לבזבז שעות על גבי שעות בשביל להכניס את המוצרים לאתר, למלא עשרות שדות של מחיר, קוד מוצר, תאור מוצר, תמונות וכו', היום אפשר להקים אתר דרופשיפינג אוטומטי שמאפשר לכם לעדכן בלחיצת כפתור אלפי מוצרים לאתר דרופשיפינג שלכם ותוך כמה שעות כבר להתחיל לשווק את המוצרים, למכור ולהרוויח כסף !

למידע נוסף על אתר דרופשיפינג אוטומטי – לחצו כאן.

למידע נוסף על קורס דרופשיפינג – לחצו כאן.

לחצו כאן על מנת לקבל מדריך דרופשיפינג חינם

איך לעשות כסף – שיטה מספר 2: שיווק שותפים

בסעיף הקודם הסברנו איך לעשות כסף בדרופשיפינג, אבל צריך להבין שלצד כל היתרונות לדרופשיפינג יש גם כמה חסרונות שצריך לקחת בחשבון.
למרות שבאתר דרופשיפינג אוטומטי הכל מבוצע בצורה אוטומטית, אבל עדיין יש לכם אחריות כלפי הלקוח ואתם צריכים לספק שירות לקוחות ולתת אחריות על המוצר ועל הגעתו ללקוח ובעצם לתווך בין הספק ללקוח.

למי שרוצה חיים יותר קלים, בסעיף הזה נלמד איך לעשות כסף בשיווק שותפים, זאת שיטה שבה כמעט אין לכם אחריות, אתם לא מוכרים כלום, אתם לא צריכים לדבר עם אף אחד ואתם גם לא צריכים לתת שירות לקוחות.

שיווק שותפים זאת בעצם שיטה שמאפשרת לכם להמליץ על מוצרים של אנשים אחרים ושל חברות אחרות ולקבל עמלה על כל מכירה שתגיע דרככם.

מה שיפה בשיווק שותפים לעומת שיטות אחרות, זה שרוב העבודה שלכם היא פאסיבית לחלוטין, אתם לא צריכים למכור שום דבר או לדבר עם אף אחד, אתם פשוט ממליצים על מוצרים ושירותים שונים ומרוויחים עמלות תיוך שמשולמות לכם ישירות על ידי החברות שמוכרות את המוצרים שאותם אתם משווקים.

היום כמעט לכל חברה גדולה יש תוכנית שותפים וניתן למצא מוצרים ושירותים שניתן לשווק כמעט בכל תחום או נישה החל ממוצרים פיזיים כמו עליאקספרס ואמזון ועד שירותים לבניית אתרים כמו וויקס או הזמנת נופשים וחופשות בבתי מלון כמו HOTELSCOMBINED , כל החברות האלו מאפשרות לכל אחד כמעט להיות שותף שלהם ברווחים ולקבל כסף עבור הפניית לקוחות.

על מנת להתחיל בשיווק שותפים תוכלו למצא כאן מדריך מומלץ : שיווק שותפים למתחילים

אבל אחד הדברים החשובים ביותר שצריך על מנת להתחיל שיווק שותפים זה ללא ספק אתר לשיווק שותפים.

לאחר שתקימו אתר לשיווק שותפים תוכלו לבחור אילו מוצרים או שירותים ברצונכם לקדם ולשווק ופשוט להתחיל לקדם את האתר שלכם ולבנות תנועת גולשים באמצעות תוכן איכותי ורלוונטי למוצר או לשירות אותו את משווקים.

אתר שיווק שותפים הוא ממש נכס דיגיטלי שיכול לייצר עבורכם כסף על אוטומט 24/7 גם בזמן שאתם ישנים, אם אתם מחפשים מערכת להקמת נכס דיגיטלי – אנחנו ממליצים על דיגיטל בלוקס!

דיגיטל בלוקס היא מערכת שמאפשרת להקים אתרים לשיווק שותפים בכמה קליקים, המערכת מציעה מגוון של תבניות מוכנות להקמת אתרי שיווק שותפים המערכת מגיעה גם עם מגוון קורסים משלימים שמלמדים איך להביא את האתר שלכם להיות ראשון בגוגל.

לקריאה נוספת והשוואה בין דיגיטל בלוקס למערכות נוספות לבניית אתרים – לחץ כאן.

לחצו כאן על מנת לקבל מדריך שיווק שותפים למתחילים

איך לעשות כסף – שיטה מספר 3 : בניית אתרים

הנתונים הבאים אולי ישמעו לכם קצת הזויים, אבל אלו נתונים אמיתיים לחלוטין התמונת מסך הבאה לקוחה מגוגל :

מדי שנה נפתחים בישראל כ 50 אלף עסקים חדשים ( רובם גם נסגרים, אבל המדריך שלנו הוא אופטימי ואנחנו רוצים להבין איך עושים כסף ולא להתבאס מזה שיש גם אנשים שמפסידים כסף)

המשמעות של הנתון הזה היא שמדי שנה מתווספים כ 50 אלף לקוחות פוטנציאלים חדשים שזקוקים לשירות של בניית אתרים, לכן, שוק בניית האתרים זה שוק חם מאוד בעל ביקוש מאוד מאוד גבוהה, וזה משהו שאנחנו יכולים לנצל בכדי להרוויח כסף.

מערכת דיגיטל בלוקס לדוגמא מגיעה עם קורס נלווה שמלמד איך לעשות כסף מבניית אתרים בניית האתרים בצורה הכי מקצועית שיש היום בשוק כולל תמיכה מקצועית מצוות מפתחי המערכת .

באתר הרישמי של דיגיטל בלוקס ניתן למצא גם שלל עדויות של תלמידי דיגיטל בלוקס שעושים כסף מבניית אתרים.

לפני שנכנסים לתחום של בניית אתרים, צריך להבין שזה תחום שדורש הרבה ניסיון ומיומנות, וצריך גם ללמוד איך לשווק את השירות שלכם כמעצבי אתרים ( גם את זה מלמדים בקורסים של דיגיטל בלוקס ), אבל אין ספק שהדבר הכי חשוב בתחום, זה המון סבלנות כי צריך לעבוד עם לקוחות ולעצב את האתר או דף נחיתה מקצועי בהתאם לדרישות הלקוח.

לסיכום, בניית אתרים הוא תחום חזק מאוד שאפשר ללמוד בו איך לעשות כסף באמצעות עבודה מהבית והוא ללא ספק אחד התחומים המומלצים למי שמחפש לעשות כסף מהבית.

איך לעשות כסף – שיטה מספר 4: קידום אתרים

רוב האנשים ששומעים את המילה SEO או קידום אתרים בגוגל, חושבים שצריך להיות גאון בשביל זה ולעשות כל מיני דברים מתוחכמים ומדמיינים לעצמם בראש איזה חנון עם משקפיים שיושב בחדר סגור עם המחשב ועושה כל מיני עבודות תכנות במחשב וכותב קודים, אבל האמת, שקידום אתרים זה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים וכל אחד יכול לקדם את האתר שלו במנועי החיפוש ואפילו להגיע לדף הראשון בגוגל.

בגדול, קידום אתרים מורכב מ 3 חלקים עיקריים:

מחקר מילות מפתח – למצא מילות מפתח מתאימות לתחום שבו האתר שלכם עוסק ולבחור מילות מפתח עם תחרות קלה ותנועה יחסית גבוהה, ישנם כלים שפותחו במיוחד לצורך זה ונלמדים בקורס לקידום אתרים.

SEO בתוך האתר – הקמת בלוג וכתיבת תוכן איכותי בהתאם לנישה שבה האתר שלכם עוסק

SEO חיצוני – החלק היותר טכני שדורש שיתופי פעולה עם בעלי אתרים חיצונים ובעצם יצירת קישורים חיצונים ש “ממליצים” על האתר שלכם ובעצם תורמים לקידום האתר בגוגל.

ברגע שנבין איך הדברים עובדים ונלמד כיצד לכתוב תוכן בצורה נכונה, נוכל בקלות ללמוד איך לקדם אתרים.

אתר שמקודם בגוגל לעמוד הראשון בגוגל שווה היום הרבה מאוד כסף והמשמעות היא הזרמה בלתי פוסקת של לקוחות לעבר מוצר או שירות מסויים בחינם.

לכן הביקוש למקדמי אתרים הולך וגובר משנה לשנה וזה תחום שמאוד כדאי ללמוד באמצעות קורס לקידום אתרים .

שירות של קידום אתרים בסיסי מתחיל מסכומים של כ 1000 ש"ח בחודש, ויכול להגיע גם לאלפי שקלים בחודש פר אתר, ולכן זה סכום שמי שלומד אותו ומתמקצע מבין איך לעשות כסף.

איך לעשות כסף – שיטה מספר 5: מסחר בנדל"ן דיגיטלי

כשאנשים שומעים את המילה נדל"ן, הם חושבים על דירות, וילות, פנטהואזים, מגרשים, חנויות וכו'…

אבל האמת, שהיום בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים, יש נדל"ן מסוג אחר וזה נקרא נדל"ן דיגיטלי.

נדל"ן דיגיטלי הוא בעצם תחום שמשלב את חלק מהתחומים שהזכרנו קודם בשילוב תחומים נוספים ובעצם מאפשר להקים נכס דיגיטלי שייצר עבורנו כסף כל חודש בצורה פאסיבית.

כן חברים, יש דבר כזה, ואתר לשיווק שותפים לדוגמא, שמקודם יפה בגוגל ויש לו תנועת גולשים יכול לייצר לנו הכנסה חודשית של אלפי שקלים בחודש ללא הצורך בהשקעה של אלפי שקלים ובלי לקנות דירה במיליון וחצי שקל.

קצת קשה להסביר מה זה מסחר בנדל"ן דיגיטלי, אבל אני יכול לספר לכם שיש כבר אפילו מסלולי לימודים לאל- תואר בנדל"ן דיגיטלי ושיווק באינטרנט שבו ממש מלמדים צעד אחר צעד איך להקים נכס דיגיטלי, איך לקדם נכס דיגיטלי ואיך לסחור בנדל"ן דיגיטלי.

למידע נוסף על מסחר בנדל"ן דיגיטלי וסיפור אישי שלי על כסף באינטרנט – תלחצו על הלינק וקראו איך מכרתי אתר אינטרנט שבניתי בסכום של 55,000 ש"ח !

סיכום,

במדריך הזה למדנו איך לעשות כסף וראינו שהשיטות הטובות ביותר היום איך לעשות כסף נמצאות קרוב אליכם ממה שאתם בכלל חושבים, כל מה שצריך בשביל להתחיל זה מחשב וחיבור לאינטרנט וישנן שיטות רבות שבהן תוכלו ללמוד איך לעשות כסף.

כפי שראינו בכל שיטה אפשר לעשות כסף באינטרנט, דרופשיפינג, בניית אתרים, קידום אתרים ועוד.. מה שחשוב בסופו של דבר וזה בעצם המפתח להצלחה לא רק באיך לעשות כסף, אלא בכל דבר בחיים זה להיות עקבי ולהתמיד וליישם את הדברים שלומדים.

צריך להבין לכל אחד יש את התחום שיותר מתאים לו והוא יותר מתחבר אליו בכדי ללמוד איך לעשות כסף, אבל ברגע שמצאתם תחום שאליו אתם מתחברים, פשוט תתמידו תהיו סבלניים ותלכו על זה בכל הכח, ועם קצת סבלנות והתמדה, אתם תראו שבסוף תצליחו ותלמדו איך לעשות כסף!

בהצלחה!

What do you think?

500 points
Upvote Downvote

Written by admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דף נחיתה מקצועי: 5 טיפים שיהפכו את דף הנחיתה שלכם למכונת מזומנים