in , , ,

כסף באינטרנט שינה לי את החיים : סיפור אישי

אני ואשתי עובדים במשרה מלאה ועדיין כל חודש המינוס רק גודל, מה לעזאזל עושים???

איך להרוויח כסף באינטרנט

בס"ד

אני ואשתי עובדים במשרה מלאה ועדיין כל חודש המינוס רק גודל, מה לעזאזל עושים???
אם גם אתה שואל את עצמך את אותה שאלה כל סוף חודש , אז הפוסט הבא הוא הסיפור האמיתי שלי שאולי יעזור לך ולאשתך לפתוח דרך חדשה !

נעים מאוד , בן 35 , נשוי + 3 ילדים , שכיר + עושה כסף באינטרנט 🙂

איך להרוויח כסף באינטרנט


החלטתי לספר את הסיפור הקטן שלי על מנת לעזור לאנשים כמוך לצאת מהמינוס בבנק ,לפתוח להם את העיניים ולעזור להם להבין שיש דרך אחרת להרוויח כסף מהבית , בלי לעבוד בעבודה משעממת מהבוקר עד הערב ולטחון שעון נוספות במשרד בשביל להרוויח עוד כמה מאות שקלים בחודש על מנת לסגור את המינוס בבנק.

לפני שנתחיל ואגלול בפניכם את הסיפור הקטן שלי שברוך השם יש לו סוף טוב , צריך לקחת בחשבון שבניגוד לאגדות בחיים , לא תמיד הסוף טוב , וכמו שמרוויחים כסף באינטרנט, תאמינו או לא אפשר גם להפסיד כסף באינטרנט!

טוב, אז בניגוד לרוב האנשים , החלום שלי הוא לא להיות מולטי מיליונר , לנסוע על פרארי אדומה ולהסתובב מסביב לעולם ולחיות את החלום.
החלום שלי הוא הרבה יותר צנוע ריאלי ומציאותי, החלום שלי הוא להתפרנס בכבוד , לדאוג לאישתי ולילדים שלי ולגדל את המשפחה שלי בצורה מכובדת שכוללת דירה נחמדה עם גינה באיזור טוב , איזה ג'יפ קטן בחניה והכי חשוב שקט נפשי בלי חובות ומינוסים בבנק , על מנת שאוכל לעסוק במה שאני באמת אוהב וממלא לי את הנשמה.

אז הסיפור שלי מתחיל בשנת 2013, כאשר אני כבר נשוי עם 2 ילדים קטנים  ועם משכנתא על הראש ואני לאט לאט מתחיל להבין שהמשכורות שלי ושל אישתי לא מספיקות בשביל לכסות את כל ההוצאות שלנו, עכשיו מצד אחד שנינו עובדים במקומות מסודרים ונוחים , ומרוויחים משכורת ממוצעות , אבל מהר מאוד אני מבין שלהיות ממוצע זה לא מספיק במדינת ישראל של שנת 2013 , כאשר רק משכנתא וגני ילדים זה הוצאה של מעל 10,000 ₪ בחודש OMG!!!

באותה תקופה בדיוק , גיליתי את אתר המכירות הסיניALIEXPRESS  והבנתי שיש שם פוטנציאל עצום , למי שלא מכיר (לא יודע אם יש כאלה אנשים ) , מדובר באתר שמרכז אלפי ספקים מסין שמוכרים מיליוני מוצרים איכותיים במחיר הכי זול שאפשר למצא בעולם , לדוגמא מוצר שעולה בארץ 150-200 ₪ , סביר להניח שתוכלו למצא אותו באתר ALIEXPRESS  במחיר של 10-20$ , כלומר 30-60 ₪….

תוסיפו את העובדה שאתר  ALIEXPRESS מציע משלוח חינם על כל המוצרים , וכאשר אתם מזמינים את המוצר ביחידות בודדות ולא עושים יבוא מוסדר דרך המכס בקונטיינרים , ולא משלמים עלויות נלוות כגון מע"מ , מכס , ושאר עמלות מיותרות , בשורה התחתונה אתם מייבאים לארץ מוצר במחיר יותר זול מיבואן ופוטנציאל הרווח שלכם הוא מאות אחוזים!!!

אז דבר רודף דבר, התחלתי ללמוד את כל תחום ההזמנות מעליאקספרס , והלך לי ממש טוב , אני לא אשכח את המוצר הראשון שעשיתי לו יבוא אישי והתחלתי למכור ביד 2!
זה היה כיסוי מטען לאייפון 4 , מוצר עם ביקוש מטורף שהיה נמכר בזמנו ב 250₪ בחנויות , מצאתי את אותו מוצר בדיוק ALIEXPRESS  ב 15$ , כלומר קצת יותר מ 50₪ , והתחלתי למכור אותו ביד 2 , תוך זמן קצר התחלתי להרוויח כמעט 2000₪ בחודש , רק מהזמנה ומכירה של כיסויי מטען לאייפון ביד 2, כאן התחיל המסע שלי…

הבנתי שהפוטנציאל לעשות כסף באינטרנט הוא גדול מאוד , אז התחלתי ללמוד לבד את כל נושא השיווק באינטרנט, ראיתי כל מיני סרטונים וקראתי מדריכים שונים בכל תחום אפשרי בניית אתרים , קידום אתרים , דרופשיפינג וכו'... בזבזתי שעות על גבי שעות , וישבתי לילות שלמים מול המחשב בכדי ללמוד ולנסות כל מיני דברים חדשים, כמובן שזה בא על חשבון הזמן הפנוי שלי ועל חשבון אישתי והילדים…. דבר שבדיעבד אני מאוד מצטער עליו כי אם הייתי לוקח קורס מסודר שמלמד איך לעשות כסף באינטרנט , הייתי חוסך לעצמי את כל הבזבוז של הזמן והכסף … אבל זה במאמר מוסגר , בואו נמשיך את הסיפור.

מפרוייקט לפרוייקט מצאתי את עצמי כל יום מנסה משהו חדש , זורק כספים על פרסום ושיווק ובעיקר משעבד את כל הזמן והחיים שלי למטרה הנכספת של "לעשות כסף באינטרנט".
לא אשקר, חלק מהדברים הצליחו , וחלק מהדברים נכשלו כישלון טוטאלי.
נקודת המפנה בסיפור היא שמצאתי נישה עם ביקוש מאוד גבוהה והקמתי אתר מכירות באינטרנט בנישה הזאת , האתר התחיל לגדול בצורה מפלצתית ותוך חצי שנה האתר הגיע למימדים מפלצתיים בכל קנה מידה של כסף באינטרנט.

 

האתר הגיע לתעבורה של כ 75,000 גולשים בחודש, עם ממוצע של כ 10 מכירות ביום ומחזור של 60,000 ₪ בחודש!!!
עבדתי קשה מאוד , מסביב לשעון , גם ביצירת תוכן לאתר ובשיווק המוצרים, גם במתן שירות ללקוחות וגם בהכנת המוצר ומשלוח המוצר ללקוחות.
תוך זמן קצר מצאתי את עצמי עבד של עצמי ושל החלום שלי לעשות כסף באינטרנט.

מהר מאוד הבנתי שאני לא יכול לעשות את הכל לבד , אז החלטתי לקחת עובד שיעשה עבורי את שירות הלקוחות , מכיוון שנכנסו הרבה מאוד לידים ולא יכולתי להשתלט על הכל לבד , עבדתי ממש מסביב לשעון.
הזמן חולף , והמכירות ממשיכות לצמוח והאתר מגלגל אלפי שקלים.

במהלך הזמן נכנסים למשוואה מספר גורמים שבסופו של דבר גרמו לקריסה טוטאלית של האתר , ובדיעבד אם הייתי לוקח קורס שמלמד איך לעשות כסף באינטרנט ולא עושה את הכל מלימוד עצמי , יכלתי למנוע את ההתרסקות שהייתה כתובה על הקיר!

אז בואו נמשיך את הסיפור , אז הזמן חולף לו , אני מגלגל אלפי שקלים בחודש ואני לאט לאט מגלה שאני עובד כמו חמור , אבל אני רק מגלגל כסף ולא באמת מרוויח, אתם בטוח שואלים את עצמכם איך יכול להיות?
איך ייתכן שהאתר מגלגל מחזור של 60 אלף שקל ולא מרוויח? אתה סתם מחרטט אותנו…
אז תמשיכו לקרא ותלמדו דבר או שניים על מכירות בכלל ועל כסף באינטרנט בפרט!

לפני שנמשיך אני אגלה לכם כמה סודות שכל בעל עסק חייב לדעת ולהבין לפני שהוא עושה את השקל הראשון שלו, ואם הייתי יודע את הדברים האלה מראש לא הייתי מגיע להפסדים ולקריסה טוטאלית של האתר , את הדברים האלה ועוד הרבה דברים למדתי רק אחרי שלקחתי קורס מסודר שמסביר את כל הצעדים והשלבים איך עושים כסף באינטרנט.

אז , קודם כל , כאשר אנחנו מוכרים מוצר , הדבר הראשון שקופץ לנו זה מחיר המכירה פחות עלות המוצר = רווח!
הרי ברור שאם קניתי מוצר ב 100 שקל ומכרתי ב 200 שקל , הרווחתי 100 שקל טעות חמורה!!!!
תמחור מוצר לדוגמא זה משהו שלא תלמדו בשום מקום , חוץ מ קורס לכסף באינטרנט , תמחור מוצר זו תורה בפני עצמה , ומספיק שתימחרתי מוצר אחד בצורה לא נכונה ולצורך העניין זה גם המוצר הכי נמכר שלי באתר , מכאן ועד להתרסקות טוטאלית הדרך קצרה מאוד , ולכן אני מכה על חטא שלא לקחתי קורס לכסף באינטרנט לפני הכל.

 

אז בואו נסביר כמה דברים ,לדוגמא:
אם קניתי מוצר ב 100 ₪ ומכרתי ב 200₪ , אני ייצרתי הכנסה של 100 ₪ , אבל בפועל לא הרווחתי 100₪ הרווחתי הרבה הרבה פחות וכשאתם תבינו כמה הוצאות יש לכם על כל שקל שהכנסתם אתם תהיו בשוק.
חברים , מתוך ה 200₪ שהלקוח שילם על המוצר יש לנו את ההורדות האלו:
1. מחיר רכישת המוצר
2. מע"מ 17% (ממחיר המכירה של המוצר ללקוח 34₪)
3. משכורת לעובד שלנו
4. מס הכנסה זאת תורה בפני עצמה אבל בקלות נגיע למדרגת מס של 30% מהרווח שלנו
5. ביטוח לאומי , בשנת 2017 ביטוח לאומי מחושב כ 17% ממחזור הרווח שלנו שזה הרבה מאוד כסף ומגיע ל 1500₪ בחודש ויותר….
6. עלויות שיווק ופירסום כגון פרסום ממומן בגוגל ופייסבוק , תחזוקת השרתים של האתר אינטרנט שלנו כו'…
7. עלויות סליקת אשראי ותשלומים זה אולי נשמע לנו גרושים , אבל זה הרבה מאוד כסף שנגזר מעלות המוצר ללקוח , לדוגמא , בואו נגיד שקנינו מוצר ב 800₪ ואנחנו מוכרים אותו ב 1000₪ , והלקוח רכש אותו בעסקת תשלומים.
עסקה כזאת יכולה להגיע בקלות ל 5% עמלת סליקה , זה אולי נשמע לנו גרושים, מה זה 5%?
ה 5% נגזר מעלות המותר ללקוח , כלומר 5% * 1000 = 50₪!!!
כלומר , רק על עמלת הסליקה שילמנו 25% מהכסף שהכנסנו ממכירת המוצר!!!
אז בפעם הבאה שמדברים אתכם באחוזים , תסתכלו טוב טוב ותבינו מאיפה נגזרים האחוזים!
8. מבצעים והנחות מי לא אוהב מבצעים והנחות?
10% הנחה, 20% הנחה…. צריך להבין שלפעמים עדיף לא למכור מאשר למכור בהנחה שמשמעותה הפסד של כסף!
שוב דוגמא:
קנינו מוצר ב 800₪ , מכרנו ב 1000₪ , הכנסנו 200₪!
עשינו על המוצר 10% הנחה ללקוח , נשמע קצת נכון? בינינו מה זה 10% הנחה.
חישוב קל מראה לנו את המשמעות של ההנחה הזאת שנשמעת לנו ככסף קטן.
10% * 1000 ₪ = 100₪ , כלומר 50% מההכנסה שלנו על המוצר!
אם נוריד את עלויות של סעיפים 1-7 מהמוצר שלנו נבין שיש מצב ששילמנו ללקוח 50₪ על מנת שיקנה את המוצר שלנו!
9. יבוא מוצרים יבוא מוצרים זאת התמחות בפני עצמה , שאנחנו מזמינים מוצר אחד או שניים , אז אין בעיה , אבל שאנחנו נתחיל לייבא בכמויות , ובייחוד אם מדובר במוצרים כמו גאדגטים ומוצרי חשמל למיניהם , הסיכוי גבוהה מאוד שהחבילות שלנו יתפסו במכס , והמשמעות היא הפסדים של הרבה מאוד כסף אני מדבר אתכם על אלפי שקלים, על חלק מהחבילות תצטרכו לשלם דמי שחרור ממכס שזה חצי נחמה, העניינים מסתבכים כאשר תצטרכו אישורים שונים ומשונים כגון אישור ממכון התקנים וכו'

10. הוצאות 1-9 רלוונטיות למי שעושה כסף באינטרנט , קחו בחשבון שלמי שיש גם חנות פיזית צריך להוסיף הוצאות של ארנונה חשמל ושכירות שרק זה מגיע לאלפי שקלים בחודש OMG!

כלומר , אם נעשה חישוב ממוצע במודל כזה של מכירת מוצרים באינטרנט , על כל 100₪ שהכנסנו , בפועל הרווחנו אולי 10-20 ₪ לכיס OMG!!!!

לסיכום של דבר , לאחר כחצי שנה החלטתי שאני חייב לפנות לי כמה ימים של פסק זמן , ולעשות בקרה על העסק שבניתי וגדל בקנה מידה מפלצתי תוך כמה חודשים, אז עשיתי טבלת אקסל ענקית , והכנסתי פנימה את כל הנתונים , וגיליתי שעשיתי כל טעות אפשרית , שילמתי יותר מדי לעובד שלי , תמחרתי את המוצרים שלי במחירים נמוכים מדי שלא כיסו את העלויות של המסים והסליקה ובטח שלא את עלות העובד , חלק מהחבילות נתקעו לי במכס ושחיפשתי ספקים בארץ גילית שהמחירים שהם מציעים לסוכני מכירות זה בערך אותו מחיר שנמכר בזאפ מפני שרוב היבואנים עובדים ב 2 כובעים והם מוכרים גם לסוכני מכירות וגם  לצרכן הסופי במחיר כמעט זהה.

אז בשלב הזה , הבנתי שעשיתי את כל הטעויות האפשריות בדרך לעשות כסף באינטרנט, כלומר במשך חצי שנה "גלגלתי כסף ולא הרווחתי שקל" , כמובן שהדבר הראשון שעשיתי זה סטופ כדור הארץ!
פיטרתי את העובד , סגרתי את האתר , ונשארתי עם מינוס של 30 אלף שקל + חובות לרשויות המס.


כמה מילים על רשויות המס מס הכנסה , ביטוח לאומי ומע"מ חברים , לרגע אל תחשבו "לי זה לא יקרה" או "מה כבר יכול להיות " , מדובר בזרוע מאורגנת ואכזרית של מסחטת כספים , הם לא רואים ממטר ומספיק שתהיו חייבים להם שקל , איפלו אם מדובר בטעות סופר ו "לא מילאתם נכון את הדוח" , הם ישאירו אתכם עם המכנסיים למטה ויפעילו עליכם קנסות ועיקולים בצורה הכי אכזרית ומשפילה שיכולה להיות , לא מעניין אותם כמה ילדים יש לכם וגם אם לא יהיה לכם מה לאכול הם ישפילו אתכם בצורה אכזרית וחסרת רחמים שמהווה בושה למדינת ישראל, ואני לא מדבר בסיסמאות אלא על סמך חוויה אישית גרידא!

אז ככה חלפו להם 4 שנים , אנחנו בשנת 2017 ,סגרתי את האתר אינטרנט שלי , ואחרי שנה של עבודה קשה מסביב לשעון , גלגול מחזורים של 60 אלף שקל בחודש , הבנתי שנכשלתי , ונשארתי עם חובות של 30 אלף שקל לרשויות המס!!!!

חברים , כישלון זה לא דבר נעים , וכל מי שיגיד לכם אחרת , הוא שקרן , חוב 30 אלף שקל , עם 3 ילדים קטנים ומשכנתא שצריך לשלם , זה בכלל לא פשוט.
אבל לא אמרתי נואש, הבנתי שאפשר לעשות כסף באינטרנט ,ואפשר גם להפסיד כסף באינטרנט!
הבנתי שיש פוטנציאל עצום ולעשות כסף באינטרנט זה לא בשמיים , אבל גם הבנתי שצריך לדעת לעשות כסף באינטרנט בצורה נכונה!

אז לאחר כמה חודשים קשים והרבה תפילות לבורא עולם, החלטתי שאני חייב להתאושש, החלטתי שאני חייב לקום מהקרשים , לאסוף את עצמי ולהמשיך קדימה אל עבר החלום לעשות כסף באינטרנט , עם שינוי אחד קטן…

החלטתי שהפעם אני הולך לעשות כסף באינטרנט בצורה הנכונה ונרשמתי לקורס המדהים של צחי רוזנטל ורועי שרגו שמסביר צעד אחר צעד איך לעשות כסף באינטרנט בצורה הנכונה !
אז לא , אל תתבלבלו ,אני לא אשקר לכם, לא נהייתי מיליונר ואני עדיין לא נוסע על ג'יפ BMW  סידרה 6!

אבל , קיבלתי המון ידע וכלים שגרמו לי לחזור חזרה , למדתי איך לעשות כסף באינטרנט בצורה הנכונה , בלי לעבוד קשה , ובלי למכור מוצרים פיזיים ולהתעסק עם מלאי של סחורה ולקוחות , למדתי עשרות קורסים על דרופשיפינג ותוכניות שותפים , פרסום ושיווק בגוגל ובפייסבוק , בניית אתרים וקידום שלהם , כתיבת תוכן בצורה נכונה וכו… בדיעבד זה היה הצעד הנכון ביותר שעשיתי בחיים שלי , ואני מכה על חטא שלא התחלתי את המסע שלי ברחבי האינטרנט עם הקורס הזה!

אז הבטחתי סוף טוב נכון… אז בואו נתקדם הלאה , שנת 2018 , באמצעות הידע שצברתי בקורס של צחי רוזנטל ורועי שרגו , התחלתי גם להוציא לפועל כל מיני פרוייקטים של שיווק שותפים ובניית אתרים , ותוך חצי שנה ייצרתי לעצמי הכנסה פאסיבית קבועה של 8,000 ₪ בחודש , שזה ממש משכורת שלישית!
הצלחתי לכסות את כל החובות והצלקות של הקריסה הקודמת שלי , והדובדבן שבקצפת הוא שאפילו מכרתי את אחד הפרוייקטים שבנתי דרך אתר פלופ למי שמכיר בסכום של 55,000₪ !

 

עכשיו , אל תתבלבלו , זה לא היה קל , וכסף לא גדל על העצים , ומי שמספר לכם סיפורים שתוך שנה הוא נהיה מיליונר אז הוא שקרן , צריך לעבוד וצריך להשקיע , אבל השורה התחתונה שאם לומדים את התחום של כסף באינטרנט , כמו שלומדים בקורס של צחי רוזנטל ורועי שרגו ומיישמים מה שלומדים בצורה נכונה ועקבית , תוך כמה חודשים אפשר לעשות הרבה מאוד כסף באינטרנט!

אז המסקנה שלי מכל הסיפור , זה שאפשר לעשות כסף באינטרנט , אבל צריך ללמוד איך לעשות את זה בצורה הנכונה, נכון , אפשר ללמוד לבד לעשות כסף באינטרנט , אבל הדרך שתעברו עד השקל הראשון מלאה בקשיים וייסורים ובהפסד של הרבה מאוד כסף , וכראיה גללתי בפניכם את הסיפור האישי שלי , שקרה לי בגלל שהייתי גיבור ורציתי ללמוד לבד לעשות כסף באינטרנט , אז בזבזתי הרבה מאוד זמן והרבה מאוד כסף ובסוף נשארתי עם חובות.

הקורס של צחי ורועי שינה לי את החיים , ובזכות הכלים שקיבלתי , למדתי לעשות כסף באינטרנט בצורה הנכונה והבטוחה בלי סיכונים , ובלי הבטחות שווא כמו של גורואים שונים ומשונים שמבטיחים לכם כפתור קסם שיזרוק עליכם שרות של 200₪ , רק תביאו שקיות מהבית…


חברים , אין קיצורי דרך , כמו בכל דבר בחיים , הדרך ארוכה , וצריך להשקיע , אבל עם הכלים הנכונים ועם יד על הלב , אפשר לעשות כסף באינטרנט והרבה, צריך רק ללמוד לעשות את זה בדרך הנכונה , כמו שאפשר ללמוד רק בקורס של צחי ורועי , שלוקחים אתכם יד ביד , שלב אחרי שלב עד שגם אתם תתחילו לעשות כסף באינטרנט.

לסיכום , כמו שאפשר להגיע לקומה 48 באמצעות עליה איטית מדרגות זה יקח לנו הרבה מאוד זמן ואנחנו נתעייף בדרך ולא בטוח שבסוף נגיע , ויש מצב גם שנתחרט בדרך ופשוט נרד חזרה , אבל אפשר פשוט ללחוץ על הכפתור של המעלית והיא תקח אותנו תוך פחות מדקה ישר לקומה ה 48 , ככה זה בדיוק הקורס של צחי ורועי לכסף באינטרנט, זאת המעלית שלכם בדרך לעשות כסף באינטרנט!

אז ברוך השם כמו שאני הצלחתי לעשות כסף באינטרנט , למרות הדרך הקשה שעברתי , גם אתם יכולים לעשות כסף באינטרנט,כל מה שצריך זה קצת עזרה מבורא עולם ואת הכלים הנכונים והידע שתמצאו רק בקורס כסף באינטרנט של צחי ורועי !

בהצלחה!

 

 

 

 

What do you think?

2001 points
Upvote Downvote

Written by admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כסף ביוטיוב : איך להגיע ל 50 אלף מנויים בערוץ יוטיוב תוך 6 חודשים

דף נחיתה מקצועי: 5 טיפים שיהפכו את דף הנחיתה שלכם למכונת מזומנים